Elegant işitme cihazları, anlama konforuyla yeni bir yaşam olanağı sunuyor!

İşitme Problemi

İşitme sorunlular, işitme cihazını sadece işitmek için değil, anlamak için kullanırlar!

İşitme sorunluları iyi anlayan Helix, kullanıcıların anlama ihtiyacını yeni elegant serileriyle maksimum düzeye çıkarıyor. Klasik algoritmalar sistemi yerine, sesleri daha doğal sunan, frekansların alanını geniş tutarak, sesi değiştirmeyerek ileten ve anlama konforuyla yeni bir yaşam olanağını sunuyor.

Çevre koşulları anlamayı zorlaştırıyor

Çevre koşulları sadece bünyeyi rahatsız etmiyor aynı zamanda diyalog üzerinde önemli derecede negatif etki yaparak konuşmaları zorlaştırıyor. Sokaklar, caddeler, AVM’ler ve hatta evler kirli seslerin baskısı altındadır. Anlaması zayıflayan kişinin anlama sorunu normal işitenden çok daha ileri düzeydedir.

Elegant teknolojisi işitme sorunluya geniş dinamik alan sunarak, frekans bazlı yüksek seslerin baskısından ve tehlikesinden kurtarıyor.İnsan doğasıyla elegant olup, zarif yaşamayı hep hak eder. Çünkü insanın doğuştan duyumu eleganttır ve bu onun karakteridir.

Helix yeni elegant teknolojisiyle, konfor düzeyinden düşen ve zayıflayan seslerin tekrar elegant sese dönüşmesini sağlar.

Sizi dinlemek için gelenler çoğu kez anlamadan geri dönerler

Konuşma, insanların yegane iletişim aracıdır ve her insan en iyi şekilde işitmek, duymak ve anlamak ister. İnsanlar aktif yaşam tarzıyla gün içinde bir çok aktivitede bulunur ve her aktivite içinde mutlaka iletişim vardır.

Helix Elegant

Helix Elegant İşitme Cihazlarının Sahip Olduğu Genel Özellikler

Helix Elegant Serisi

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Form üzerinden ya da direkt olarak destek hattımızı arayarak uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz!

En Yakın Helix İşitme Merkezini Ziyaret Edin!

Helix Konsept Kliniklerde işitme ve kulak çınlaması testlerini ücretsiz olarak yaptırıp uzmanlarımızdan danışmanlık alabilirsiniz.

İşitme Uzmanlarımızdan Telefonda Destek Alın!

Bir işitme uzmanımızdan telefonda hızlı destek alabilirsiniz!

ARA:

0 850 346 75 78