İşitme Cihazı Fiyatları

Eylül 5, 2019

İşitme cihazı fiyatları bir çok değişkene göre farklılık göstermektedir. Fiyat noktasında en belirleyeci unsur ise işitme cihazının sahip olduğu teknoloji ve içinde barındırdığı özelliklerdir. Sürekli gelişen teknolojiyle birlikte işitme cihazlarında kullanıcılarının memnuniyetini artıracak pek çok yeni özellik bulunmaktadır. Bu noktada kişinin cihazdan beklentilerine göre fiyatlarda değişiklik gösterecektir.

İşitme cihazları fiyatlarını etkileyen önemli diğer bir unsur ise kişinin işitme kaybı seviyesidir. İşitme kaybının ileri seviyelerde olması kişinin daha performanslı ve güçlü işitme cihazı kullanmasını gerektirecektir. Bu durumda fiyat grafiğinin yükselmesi beklenebilir.

İşitme cihazı fiyat araştırmasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu kişinin işitme kaybı seviyesi ve türüdür. İşitme testi yaptırmadan ve uzman kontrolünden geçmeden fiyat araştırması yapmak sağlıklı sonuçlar vermeyecek ve sizi yanıltacaktır.

Helix İşitme Merkezleri’nde, işitme testinizi ücretsiz olarak yaptırabilir ve işitme kaybınıza uygun cihazları uzmanlarımız eşliğinde deneyerek farkı hissedebilirsiniz.

Detaylı bilgi için formu doldurabilir ve uzmanlarımızdan bilgi talep edebilirsiniz!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Profesyoneller İçin Helix